© 2015 |  Webbproduktion: BalkoMedia

RA Auktionsverket Norrköping AB- Malmgatan 5 - Norrköping

info@ra-auktionsverket.se

KONTAKTA OSS

011 - 10 22 10 / 0730-86 90 30

info@ra-auktionsverket.se

Malmgatan 5

602 23 Norrköping

SÄLJA FÖREMÅL

INLÄMNING - VISNING - UTLÄMNING

ÖPPETTIDER

Vardagar     11 - 18

Lördagar      11 - 15

Hos oss är det enkelt! Vi hjälper dig hela vägen. Vi kan värdera och sälja allt från dyrbara ankitivteter, konst och designklassiker till de mer vardagliga bruksföremålen.

PÅGÅENDE AUKTIONER

Inlämning pågår inför kvalitetsauktion den 5 november.

Sista inlämningsdag den 28 oktober

Stolar ska säljas den 5 nov, gustavianska 1700-tal, signerade ILG (Johan Lindgren 1746-1800)